Home › Forums › Mijn Verhaal › Vraagje over verzekeringsverslag
Vraagje over verzekeringsverslag
-
10 augustus 2025 om 13:02
Goedemiddag,
Ik heb gisteren het verzekeringsverslag binnen gekregen.
In de prognose word aangegeven dat het me gezondheid is verslechterd maar dat er voor het mentale gedeelte nog opties zijn ik wilde graag over na de iva omdat ik niks meer kan.als de arts geen iva aan geeft in prognose dan ga ik niet over neem ik aan ??.ik heb een hele waslijst aan beperkingen als de Arbeidsdeskundige niks kan vinden ga ik dan over na wga of blijft het Wia -
10 augustus 2025 om 16:50
Aanvulling op je vraag
Er staan een hoop fouten in het dossier
Eerste is dat ik bij … op gesprek ben geweest maar dat klopt niet ben bij heel iemand anders geweest.
Er staan dingen over mij in maar niet alles klopt.
Er staat ook dat ik gebeld ben en alles is besproken met mij
Maar weet van niks -
10 augustus 2025 om 16:58
Goeide middag,
Voor IVA zijn 2 dingen noodzakelijk:
1. je moet volledig arbeidsongeschikt zijn en 2. de volledige arbeidsongeschiktheid moet blijvend zijn en niet tijdelijk.
In jouw geval geeft d earts blijkbaar aan dat er op psychies vlak nog behandel mogeklijkheden zijn waardoor de blijvendheid van je mate van arbeidsongeschiktheid onzeker is. Als de arts niet aangeeft dat je in aanmerking komt voor de IVA blijf je (voorlopig) waarschijnlijk in de WIA.Je moet even afwachten op je de officiele beslsising krijgt. Ben je het daar niet mee eens dan kun je binenn 6 weken in bezwaar gaan. Dat kost op zich niets. Wat ik je kan aanraden is het evrslag aan je behandelaars te geven en te vragen of zij denken dat er nog behandelingsmogelijkheden zijn. Als zij aangeven dat je situatie nog kan veranderen heeft het veelal weinig zin het aan te vechten. Geven ze daarentegen aan dat je situatie niet meer zal verbeteren dan maak je wel een kans. Maar dan heb je wel een verklaring van een arts nodig!
Met vriendelijke groet,
Socrates.
-
10 augustus 2025 om 17:31
Goedemiddag Socrates,
Kan ik nog iets met de fouten en dingen die niet kloppen in het dossier?
Ik ben helemaal nergens over ingelicht er staat dat ik gebeld ben en akkoord ben gegaan wat niet waar is .en de arts die er staat en waar ik geweest zou moeten zijn kloppen niet en medische dingen die er staan kloppen ook niet
Mvg
-
Deze reactie is gewijzigd 6 maanden, 3 weken geleden door
Koos.
-
Deze reactie is gewijzigd 6 maanden, 3 weken geleden door
-
-
10 augustus 2025 om 17:31
Goedemiddag Socrates,
Kan ik nog iets met de fouten en dingen die niet kloppen in het dossier?
Ik ben helemaal nergens over ingelicht en de arts die er staat en waar ik geweest zou moeten zijn kloppen niet en medische dingen kloppen ook niet
Mvg
-
Deze reactie is gewijzigd 6 maanden, 3 weken geleden door
Koos.
-
Deze reactie is gewijzigd 6 maanden, 3 weken geleden door
-
11 augustus 2025 om 08:32
Natuurlijk kun je wat met fouten.
Eerst de arts waar je niet bij bent geweest. Dat is merkwaardig. Soms heb je te maken met een arts in opleiidng en wordt het evrslag getekend door een bevoegd verzekerinsgarts. Maar dat moet dan duidelijk vermeld staan. Het zegd wat over de zorgvuldigheid, net als het feit dat er ten onrechte staat dat jhet rapport met je is besproken. Ook dat er medische dingen in staan die niet kloppen hoort uiteraard niet. feitelijkheden niet.
Over deze dingen kun je in bezwaar gaan en dan zal de rapportage aangepast moeten worden als je aantoont dat het niet klopt of zelfs opnieuw gekeurd moeten worden.
De bezwaarprocedure is bedoeld om jfouten te herstellen. Ben je het niet eens met wat er uit het bezwaar komt dan kun je naar de rechter stappen.Bdenk dat om medische feiten te betwisten je medische informatie nodig hebt. Als UWV zegd dat je bijvoorbeeld 1 uur achter elkaar kan staan en jij zwelf zegd dat het slechts 20 minuten achter elkaar kan kijkt de rechter naar wat een ats vindt. Een arts is een deskundige en jij en de rehcter zijn slechts leken die geen verstand hebben van medische zaken. Dus zorg dat je informatie van een arts hebt die het stanbdpunt van het UWV betwist.
-
11 augustus 2025 om 09:07
Dankjewel voor je antwoorden Socrates.
Ik heb ze net gebeld en word vandaag terug gebeld door de afdeling die er overgaat
Het zijn nu al hele grove fouten
Er staan staat in dat ik nog nooit bij een ggz heb gelopen terwijl dat wel zo is 10 jaar terug heb ik daar een tijd gelopen
Daar wist het uwv van maar nu niet meer ineens
-
11 augustus 2025 om 15:29
Bij mij precies hetzelfde, de meeste verzekeringsartsen van nu zijn in opleiding of hebben een andere achtergrond.
Snap niet hoe je zulke fouten kan maken. Ook de meegestuurde medische gegevens wordt niet eens naar gekeken.In bezwaar gaan en dan met bewijs zoals socrates al zei, dit is de enige manier hoe je dit kunt oplossen.
erg triest !-
11 augustus 2025 om 19:08
Ik hoop dat lukt.ben jij uiteindelijk wel afgekeurd dan Game ???
-
-
-
- Je moet ingelogd zijn om een reactie op dit onderwerp te kunnen geven.
